Get Adobe Flash player

Menu g?ˇwne

LogowanieAktualnie online

Nasz─ů witryn─Ö przegl─ůda teraz 47 go┼Ťci 

Syrena

Foto

a5.jpg

W niedziel? 20 sierpnia 2017 r. stra?acy z POSP Posada Dolna i OSP Kobylany (gm. Chorkˇwka) udali si? do Ni×nego MiroÜova na S?owacji. G?ˇwnym celem wizyty by? udzia? w zawodach sportowo-po?arniczych organizowanych przez tamtejsz? jednostk?. Podhala?sk? Ochotnicz? Stra? Po?arn? Posada Dolna reprezentowa?a Kobieca Dru?yna Po?arnicza w sk?adzie: dh Edyta Wiernusz, dh Kamila Litarowicz, dh Joanna Litarowicz, dh Alicja Wo?cza?ska, dh Wioletta Wo?cza?ska, dh Patrycja Zima, dh Angelika Jˇzefczyk, dh Weronika Kurylak oraz Komendant Gminny dh Marek Tomkiewicz, Prezes dh Andrzej Wo?cza?ski, dh Andrzej Wiernusz i dh Konrad Zarzyczny. áCa?ej delegacji przewodniczy? Prezes Zarz?du Oddzia?u Powiatowego ZOSP w Kro?nie dh Jan Kilar.

á

Na S?owacji rywalizacja podczas zawodˇw wygl?da inaczej ni? w Polsce. Nie rozegrano tam sztafety a ?wiczenie bojowe, áw nico innym systemie, przeprowadzono dwukrotnie. Dok?adny pomiar czasu zapewni?y fotokomˇrki. áCzasy ?wiczenia bojowego s?owackich stra?akˇw przedstawia?y si? nast?puj?co: DHZ Olsavce - 15,93s, DHZ Radoma 17,30s, DHZ Ni×nř MiroÜov 18,15s, DHZ Svidnik 20,05s, DHZ Roztoky 24,55s. Polscy stra?acy uzyskali czasy: OSP Kobylany 40,97s, OSP Posada Dolna 50,50s.

Podczas wyjazdu zwiedzili?my rˇwnie? remiz? zawodowej stra?y po?arnej w Svidniku, gdzie mi?li?my okazj? zobaczy? wozy bojowe b?d?ce na wyposa?eniu jednostki.

Fot: Andrzej Wiernusz, Rafa? Zarzyczny.
{gallery}galeria/S?owacja20.08{/gallery}

Szukaj

Numery alarmowe

Pogotowie ratunkowe: 999

Stra? po?arna: 998

Policja: 997

Stra? miejska: 986

Numer specjalny: 112

á

Pogotowie:

gazowe: 992

wodno-kanalizacyjne: 994

energetyczne: 991

Kontakt

OSP Posada-Dolna

ul. Adama Mickiewicza 46

38-480 Rymanˇw

ospposadadolna@vp.pl

gg. 5842625

Wspˇ?praca z:

Ranking

Sonda

Jak Ci si? podoba nowy wygl?d naszej strony?