Rymanów: Trzy osoby ranne w wypadku samochodowym

W piątek (15.01) około godziny 16:20 doszło do najechania na tył pojazdu w miejscowości Rymanów na drodze krajowej nr 28. Trzy osoby trafiło do szpitala.

Ford, Volkswagen i Daewoo najechały na siebie jadąc drogą krajową nr 28 w Rymanowie (ul. Sanocka).

Do zdarzenia zadysponowano Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz zastępy strażaków z JRG Krosno oraz OSP KSRG Posada Dolna.

Choć może się wydawać, że samochody nie są mocno rozbite, poszkodowane zostało trzy osoby, które zostały przewiezione do szpitala. Najcięższe obrażenia doznał pasażer Volkswagena, który uderzył głową w szybę. Nieprzytomny został odwieziony do szpitala.

Droga krajowa na czas akcji ratunkowej była zablokowana. Dokładne przyczyny wypadku ustala policja.

k112.pl