Get Adobe Flash player

LogowanieAktualnie online

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości 

Syrena

Foto

a5.jpg

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych

W dniu 05 lipca 2015 r. na stadionie sportowym w Rymanowie po raz kolejny rozstrzygnęliśmy zawody sportowo-pożarnicze jednostek OSP z terenu Gminy Rymanów. W zawodach udział wzięło 13 drużyn w grupie A seniorów, 2 drużyny w grupie C Kobiet oraz 4 drużyny MDP chłopców i 2 drużyny MDP dziewcząt łącznie 21 drużyn. POSP Posada Dolna, podobnie jak w poprzednich latach, wystawiła swoją reprezentację w każdej grupie. Tradycyjnie strażacy zmierzyli się w dwóch konkurencjach: sztafeta pożarnicza 7x50 oraz ćwiczenie bojowe, natomiast drużyny MDP: sztafeta 400 m i ćwiczenie bojowe. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała komisja sędziowska składająca się z przedstawicieli KM PSP w Krośnie i druhów z Gminy Chorkówka. Komisji sędziowskiej przewodniczył  mł. bryg. Marek Fejkiel.

 

Swoją obecnością na zawodach zaszczycił nas płk poż. Mieczysław Prugar. Ponadto obecni byli Burmistrz Gminy Rymanów Pan Wojciech Farbaniec, Z-ca Burmistrza Pan Jan Materniak oraz Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Krośnie, zarazem Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP  w Rymanowie dh Jan Kilar. Zarówno w grupie A jak i w grupie C zwyciężyły drużyny reprezentujące Podhalańską Ochotniczą Straż Pożarną Posada Dolna. Nasze Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze: Chłopców i Dziewcząt zajęły drugie lokaty. Najmłodszą uczestniczką zawodów była Amelia Wiernasz a najmłodszym uczestnikiem Michał Munz. Reprezentowali oni MDP działające w Uzdrowiskowej Ochotniczej Straży Pożarnej w Rymanowie Zdroju, które zwyciężyły zawody w swoich kategoriach.

fot. Edyta Wiernusz

 

Szukaj

Numery alarmowe

Pogotowie ratunkowe: 999

Straż pożarna: 998

Policja: 997

Straż miejska: 986

Numer specjalny: 112

 

Pogotowie:

gazowe: 992

wodno-kanalizacyjne: 994

energetyczne: 991

Kontakt

OSP Posada-Dolna

ul. Adama Mickiewicza 46

38-480 Rymanów

ospposadadolna@vp.pl

gg. 5842625

Współpraca z:

Ranking

Sonda

Jak Ci się podoba nowy wygląd naszej strony?