Wypadek - Rymanów ul. Nowa Wieś

Do wypadku doszło w niedzielę 7 grudnia 2014 roku około godziny 06:00 w miejscowości Rymanów na ul. Nowa Wieś.

Padająca mżawka i ujemna temperatura powietrza sprawiły, że drogi były pokryte cienką warstwą lodu.

Jak ustalono kierująca samochodem osobowym marki Volkswagen Polo, jadąca w kierunku Rymanowa, na lekkim łuku jezdni straciła panowanie nad kierownicą w wyniku czego auto zjechało do przydrożnego rowu po czym uderzyło w betonowy przepust. Siła uderzenia była tak duża, że wrak pojazdu został wyrzucony z powrotem na jezdnię.
Na miejsce zdarzenia przyjechały dwa zastępy straży pożarnej (JRG Krosno i OSP Posada Dolna), karetka pogotowia ratunkowego oraz policja. Kierująca została przewieziona do szpitala na badania.