Dachowanie samochodu osobowego w Króliku Polskim

Dziś kilka minut po 12.00 nasza jednostka została zadysponowana przez MSK PSP w Krośnie do wypadku samochodowego w miejscowości Królik Polski. Po dojechaniu na miejsce zdarzenia, strażacy udali się na rozpoznanie. Na miejscu zespół pogotowia udzielał pomocy poszkodowanym. Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca Skody Felici jadąc od strony Jaślisk w kierunku Rymanowa w miejscowości Królik Polski z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, po czym wjechał do przydrożnego rowu a następnie dachował. W wyniku czego poszkodowane zostały dwie osoby. Ruch odbywał się wahadłowo.

W akcji brały udział: JRG PSP Krosno (341[R]21 Star Man, 341[R]40 Renault Mascott), OSP Posada Dolna, Pogotowie, Policja i Straż Miejska.