Get Adobe Flash player

LogowanieAktualnie online

Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości 

Syrena

Foto

a0.jpg

Dachowanie samochodu osobowego w Króliku Polskim

Dziś kilka minut po 12.00 nasza jednostka została zadysponowana przez MSK PSP w Krośnie do wypadku samochodowego w miejscowości Królik Polski. Po dojechaniu na miejsce zdarzenia, strażacy udali się na rozpoznanie. Na miejscu zespół pogotowia udzielał pomocy poszkodowanym. Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca Skody Felici jadąc od strony Jaślisk w kierunku Rymanowa w miejscowości Królik Polski z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, po czym wjechał do przydrożnego rowu a następnie dachował. W wyniku czego poszkodowane zostały dwie osoby. Ruch odbywał się wahadłowo.

 

W akcji brały udział: JRG PSP Krosno (341[R]21 Star Man, 341[R]40 Renault Mascott), OSP Posada Dolna, Pogotowie, Policja i Straż Miejska.

 

 

 

 


Szukaj

Numery alarmowe

Pogotowie ratunkowe: 999

Straż pożarna: 998

Policja: 997

Straż miejska: 986

Numer specjalny: 112

 

Pogotowie:

gazowe: 992

wodno-kanalizacyjne: 994

energetyczne: 991

Kontakt

OSP Posada-Dolna

ul. Adama Mickiewicza 46

38-480 Rymanów

ospposadadolna@vp.pl

gg. 5842625

Współpraca z:

Ranking

Sonda

Jak Ci się podoba nowy wygląd naszej strony?