Get Adobe Flash player

Menu g?ówne

LogowanieAktualnie online

NaszÄ… witrynÄ™ przeglÄ…da teraz 55 goĹ›ci 

Syrena

Foto

a8.jpg

Dzi? kilka minut po 12.00 nasza jednostka zosta?a zadysponowana przez MSK PSP w Kro?nie do wypadku samochodowego w miejscowo?ci Królik Polski. Po dojechaniu na miejsce zdarzenia, stra?acy udali si? na rozpoznanie. Na miejscu zespó? pogotowia udziela? pomocy poszkodowanym. Ze wst?pnych informacji wynika, ?e kierowca Skody Felici jad?c od strony Ja?lisk w kierunku Rymanowa w miejscowo?ci Królik Polski z niewyja?nionych przyczyn zjecha? na przeciwny pas ruchu, po czym wjecha? do przydro?nego rowu a nast?pnie dachowa?. W wyniku czego poszkodowane zosta?y dwie osoby. Ruch odbywa? si? wahad?owo.

 

W akcji bra?y udzia?: JRG PSP Krosno (341[R]21 Star Man, 341[R]40 Renault Mascott), OSP Posada Dolna, Pogotowie, Policja i Stra? Miejska.

 

 

 

 


Szukaj

Numery alarmowe

Pogotowie ratunkowe: 999

Stra? po?arna: 998

Policja: 997

Stra? miejska: 986

Numer specjalny: 112

 

Pogotowie:

gazowe: 992

wodno-kanalizacyjne: 994

energetyczne: 991

Kontakt

OSP Posada-Dolna

ul. Adama Mickiewicza 46

38-480 Rymanów

ospposadadolna@vp.pl

gg. 5842625

Wspó?praca z:

Ranking

Sonda

Jak Ci si? podoba nowy wygl?d naszej strony?