Get Adobe Flash player

Menu g?wne

LogowanieAktualnie online

Naszą witrynę przegląda teraz 58 gości 

Syrena

Foto

a0.jpg

Wielkanoc 2014

Jak co roku w okresie Wielkanocnym druhowie z OSP Posada Dolna trzymali wart? przy Grobie Pa?skim w ko?ciele Parafialnym pod wezwaniem ?w. Wawrzy?ca w Rymanowie. Stra?acka warta to ju? wieloletnia tradycja, nawi?zuj?ca do pilnowania Grobu Chrystusa przez ?o?nierzy rzymskich. Wart? przy grobie trzymali rwnie? m?odzi druhowie oraz druhny. Widz?c zapa? m?odych stra?akw mo?na by? pewnym, ?e tradycja ta nie zaniknie.

Szukaj

Numery alarmowe

Pogotowie ratunkowe: 999

Stra? po?arna: 998

Policja: 997

Stra? miejska: 986

Numer specjalny: 112

Pogotowie:

gazowe: 992

wodno-kanalizacyjne: 994

energetyczne: 991

Kontakt

OSP Posada-Dolna

ul. Adama Mickiewicza 46

38-480 Rymanw

ospposadadolna@vp.pl

gg. 5842625

Wsp?praca z:

Ranking

Sonda

Jak Ci si? podoba nowy wygl?d naszej strony?