Get Adobe Flash player

LogowanieAktualnie online

Naszą witrynę przegląda teraz 75 gości 

Syrena

Foto

a8.jpg

Wielkanoc 2014

Jak co roku w okresie Wielkanocnym druhowie z OSP Posada Dolna trzymali wartę przy Grobie Pańskim w kościele Parafialnym pod wezwaniem św. Wawrzyńca w Rymanowie. Strażacka warta to już wieloletnia tradycja, nawiązująca do pilnowania Grobu Chrystusa przez żołnierzy rzymskich. Wartę przy grobie trzymali również młodzi druhowie oraz druhny. Widząc zapał młodych strażaków można być pewnym, że tradycja ta nie zaniknie.

Szukaj

Numery alarmowe

Pogotowie ratunkowe: 999

Straż pożarna: 998

Policja: 997

Straż miejska: 986

Numer specjalny: 112

 

Pogotowie:

gazowe: 992

wodno-kanalizacyjne: 994

energetyczne: 991

Kontakt

OSP Posada-Dolna

ul. Adama Mickiewicza 46

38-480 Rymanów

ospposadadolna@vp.pl

gg. 5842625

Współpraca z:

Ranking

Sonda

Jak Ci się podoba nowy wygląd naszej strony?