Get Adobe Flash player

Menu g?wne

LogowanieAktualnie online

Naszą witrynę przegląda teraz 56 gości 

Syrena

Foto

a13.jpg

Poszukiwania kobiety w Rymanowie

Ponad 20 stra?akw uczestniczy?o w trwaj?cych kilka godzin poszukiwaniach kobiety w Rymanowie. Cia?o odnaleziono kilka kilometrw od miejsca, gdzie prawdopodobnie wpad?a do wody. Lekarz z pogotowia stwierdzi? zgon.

W poniedzia?ek (17.03.) ok. godz. 18, kobieta w wieku ok. 83 lat, mieszkanka miejscowo?ci Rymanw zesz?a na brzeg rzekiTabor w okolicy mostku przy zbiegu ulic Dworskiej i Swobody. - W tamtym miejscu cz?onkowie rodziny znale?li wzek, ktry nale?a? do starszej Pani. Powy?szy fakt zg?oszony zosta? do Komisariatu Policji w Rymanowie. Do dzia?a? poszukiwawczych w??czono Stra? Miejsk? w Rymanowie oraz 22 stra?akw z jednostek OSP - informuje Naczelnik Wydzia?u Operacyjno-Rozpoznawczego KM PSP w Kro?nie bryg. Mariusz Kozak. W poszukiwaniach uczestniczy?a jednostka OSP Rymanw (2 pojazdy 10 stra?akw) i OSP Posada Dolna (2 pojazdy i 12 stra?akw). Stra?acy od godz. 20:40, w ciemno?ciach, w namokni?tym i ?liskim po opadach deszczu terenie, przy wykorzystaniu latarek prowadzili poszukiwania wzd?u? obydwu brzegw rzekiTabor, w??cznie z przeszukaniem zastawki w przysi?ku Sicina. - O godzinie 22:09 stra?acy znale?li cia?o kobiety na filarze mostu w miejscowo?ci Wrblik Szlachecki, to jest oko?o 7 km od miejsca gdzie prawdopodobnie kobieta wpad?a do potoku w Rymanowie - informuje bryg. Mariusz Kozak. Lekarz z karetki pogotowia ratunkowego stwierdzi? zgon kobiety.

?rd?o: krosno112.pl

Szukaj

Numery alarmowe

Pogotowie ratunkowe: 999

Stra? po?arna: 998

Policja: 997

Stra? miejska: 986

Numer specjalny: 112

Pogotowie:

gazowe: 992

wodno-kanalizacyjne: 994

energetyczne: 991

Kontakt

OSP Posada-Dolna

ul. Adama Mickiewicza 46

38-480 Rymanw

ospposadadolna@vp.pl

gg. 5842625

Wsp?praca z:

Ranking

Sonda

Jak Ci si? podoba nowy wygl?d naszej strony?