Get Adobe Flash player

LogowanieAktualnie online

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości 

Syrena

Foto

a8.jpg

Pożar budynku gospodarczego we Wróbliku Królewskim.

W dniu 8.12.2013 r. ok. godziny 2208 strażacy z OSP Posada Dolna zostali zawiadomieni o pożarze budynku gospodarczego w miejscowości Wróblik Królewski przy ul. Świerkowej. Natychmiast udali się na miejsce zdarzenia dwoma zastępami. Działania jednostek polegały na podaniu 4 prądów wody, ugaszeniu pożaru a następnie rozebraniu uszkodzonej konstrukcji budynku, który uległ niemal całkowitemu spaleniu. W działaniach gaśniczych udział wzięły dwa zastępy KM PSP Krosno, OSP Wróblik Królewski, dwa zastępy OSP Posada Dolna, OSP Ladzin, OSP Rymanów oraz OSP Klimkówka.

Szukaj

Numery alarmowe

Pogotowie ratunkowe: 999

Straż pożarna: 998

Policja: 997

Straż miejska: 986

Numer specjalny: 112

 

Pogotowie:

gazowe: 992

wodno-kanalizacyjne: 994

energetyczne: 991

Kontakt

OSP Posada-Dolna

ul. Adama Mickiewicza 46

38-480 Rymanów

ospposadadolna@vp.pl

gg. 5842625

Współpraca z:

Ranking

Sonda

Jak Ci się podoba nowy wygląd naszej strony?