Get Adobe Flash player

Menu g?ówne

LogowanieAktualnie online

NaszÄ… witrynÄ™ przeglÄ…da teraz 61 goĹ›ci 

Syrena

Foto

a5.jpg

W dniu 8.12.2013 r. ok. godziny 2208 stra?acy z OSP Posada Dolna zostali zawiadomieni o po?arze budynku gospodarczego w miejscowo?ci Wróblik Królewski przy ul. ?wierkowej. Natychmiast udali si? na miejsce zdarzenia dwoma zast?pami. Dzia?ania jednostek polega?y na podaniu 4 pr?dów wody, ugaszeniu po?aru a nast?pnie rozebraniu uszkodzonej konstrukcji budynku, który uleg? niemal ca?kowitemu spaleniu. W dzia?aniach ga?niczych udzia? wzi??y dwa zast?py KM PSP Krosno, OSP Wróblik Królewski, dwa zast?py OSP Posada Dolna, OSP Ladzin, OSP Rymanów oraz OSP Klimkówka.

Szukaj

Numery alarmowe

Pogotowie ratunkowe: 999

Stra? po?arna: 998

Policja: 997

Stra? miejska: 986

Numer specjalny: 112

 

Pogotowie:

gazowe: 992

wodno-kanalizacyjne: 994

energetyczne: 991

Kontakt

OSP Posada-Dolna

ul. Adama Mickiewicza 46

38-480 Rymanów

ospposadadolna@vp.pl

gg. 5842625

Wspó?praca z:

Ranking

Sonda

Jak Ci si? podoba nowy wygl?d naszej strony?