Get Adobe Flash player

Menu g?ówne

LogowanieAktualnie online

NaszÄ… witrynÄ™ przeglÄ…da teraz 60 goĹ›ci 

Syrena

Foto

a0.jpg

Powód?Nasza jednostka ju? od 16 maja pomaga zapobiega? podtopieniom i w??czaj? si? w likwidacj? skutków powodzi, która od kilku dni trwa na Podkarpaciu. Stra?acy  pomagaj? ewakuowanym, dbaj? o bezpiecze?stwo ludzi i zwierz?t.

 

 

 

Akcje powodziowe Akcje powodziowe Akcje powodziowe Akcje powodziowe Akcje powodziowe Akcje powodziowe Akcje powodziowe Akcje powodziowe Akcje powodziowe Akcje powodziowe Akcje powodziowe Akcje powodziowe

Szukaj

Numery alarmowe

Pogotowie ratunkowe: 999

Stra? po?arna: 998

Policja: 997

Stra? miejska: 986

Numer specjalny: 112

 

Pogotowie:

gazowe: 992

wodno-kanalizacyjne: 994

energetyczne: 991

Kontakt

OSP Posada-Dolna

ul. Adama Mickiewicza 46

38-480 Rymanów

ospposadadolna@vp.pl

gg. 5842625

Wspó?praca z:

Ranking

Sonda

Jak Ci si? podoba nowy wygl?d naszej strony?