Get Adobe Flash player

LogowanieAktualnie online

Naszą witrynę przegląda teraz 54 gości 

Syrena

Foto

a5.jpg

Akcje powodziowe na terenie gminy Rymanów

PowódźNasza jednostka już od 16 maja pomaga zapobiegać podtopieniom i włączają się w likwidację skutków powodzi, która od kilku dni trwa na Podkarpaciu. Strażacy  pomagają ewakuowanym, dbają o bezpieczeństwo ludzi i zwierząt.

 

 

 

Akcje powodziowe Akcje powodziowe Akcje powodziowe Akcje powodziowe Akcje powodziowe Akcje powodziowe Akcje powodziowe Akcje powodziowe Akcje powodziowe Akcje powodziowe Akcje powodziowe Akcje powodziowe

Szukaj

Numery alarmowe

Pogotowie ratunkowe: 999

Straż pożarna: 998

Policja: 997

Straż miejska: 986

Numer specjalny: 112

 

Pogotowie:

gazowe: 992

wodno-kanalizacyjne: 994

energetyczne: 991

Kontakt

OSP Posada-Dolna

ul. Adama Mickiewicza 46

38-480 Rymanów

ospposadadolna@vp.pl

gg. 5842625

Współpraca z:

Ranking

Sonda

Jak Ci się podoba nowy wygląd naszej strony?